Old4Game

Old4Game - New gaming generations

1408942Dum Oct 01, 2017 6:29 am6293BuNiCu.wHVizitatorVizitator

The-West !

Distribuiţi
    Razboinic
    Membru

Member Title : WGR Member
    Join : 23/12/2012

The-West !

Mesaj Scris de Razboinic la data de Dum Dec 23, 2012 5:14 am

The-West este un joc online in care tu trebuie sa iti dezvolti un caracter pana la nivelul maxim,lv 120.
    Exista 4 clase de caracter:
    1)Aventurier:Un aventurier este un călăreţ norocos şi un descoperitor curios. El nu caută o viaţă liniştită, ci este tot timpul în căutarea unui mare câştig. Aventurierul este indicat jucătorilor care rezolvă misiunile cu plăcere şi iubesc riscul.

2)Duelist:Dueliştii trăiesc momentul şi iubesc duelurile. Unii se duelează pentru o mână de dolari, alţii doar ca să se răzbune sau numai de distracţie. Dueliştii nu stau prea mult în oraşul lor ci umblă din oraş în oraş în căutarea unor noi adversari. Dueliştii sunt indicaţi pentru jucătorii activi, care caută confruntarea.

3)Muncitor:Muncitorul iubeşte munca cinstită şi încearcă să evite orice confruntare cu alţi jucători. În oraş este foarte important pentru construcţia clădirilor. Majoritatea muncitorilor rămân în apropierea oraşelor. Muncitorul este indicat jucătorilor care joacă un joc planificat şi care se ocupă cu plăcere de oraşe.

4)Soldat:Mulţi soldaţi caută faimă şi onoare, alţii cea mai ridicată soldă. Aceştia sunt renumiţi pentru vigoarea lor. Chiar dacă sunt răniţi soldaţii luptă mai departe. Soldaţii sunt apărători buni în dueluri, unde le este de mare ajutor şi experienţa de folosire a armelor de duel.

Fiecare clasa are un bonus special.
    In acest joc poti sa te duelezi,sa lupti la o batalie de fort,sa faci misiuni sau sa muncesti.Au fost adaugate multe obiecte noi,dintre care pusca de aur este cea mai rara.
    Sunt prea multe lucruri de zis,mai bine va inscrieti si o sa vedeti singuri.
    ParkerGG
    Membru

Member Title : WGR Member
    Join : 07/12/2012
    Localizare : Ostrov

Re: The-West !

Mesaj Scris de ParkerGG la data de Dum Dec 23, 2012 5:04 pm

Este frumos am jucat cam vreo 4 luni character lvl 90 nu mai stiu ce clasa poate ma reapuc:d

Acum este: Mier Iul 18, 2018 12:32 pm