Old4Game

Old4Game - New gaming generations

1408942Dum Oct 01, 2017 6:29 am6293BuNiCu.wHVizitatorVizitator

Regulament Jucatori

Distribuiţi
    BlizzYam
    Membru

Member Title : WGR Member
    Join : 14/05/2011
    Localizare : Deva

Regulament Jucatori

Mesaj Scris de BlizzYam la data de Dum Ian 20, 2013 6:01 am

# Trebuie Sa Cititi Aceste Reguli Daca Vreti Sa Mearga Totul Bine.

1. Nu Folositi Coduri Sa Sa Va Folositi De Comanda ,,ex_interp" In Scopuri Personale,Vezi Fi Sanactionati La Sange.
    2. Nu faceti reclama la alte servere sau site-uri !
    3. Nu folositi nume care sa contina cuvinte obscene sau aluzii in acest sens !
    4. Nu folositi scripturi care anunta ce arme cumparati sau burst fire, 180 turn, stop reload, no recoil, silent defuse, silent plant samd !
    5. Nu cereti schimbarea hartii sau favoruri adminilor !
    6. Nu abuzati de zonele cu bug-uri ale hartilor !
    7. Nu aveti dreptul sa va reconnectati cat timp ati primit gag sau llama !
    8. Nu floodati serverul !
    9. Nu comentati deciziile adminilor decat prin reclamatie pe forum !
    10. Nu aveti voie cu bind-uri pe tastele DELETE, END, INSERT, HOME, PAGE DOWN si PAGE UP !
    11. Nu dati STOP la demoul care se face automat la conectarea pe server.
    In cazul in care demoul vi se cere si nu il aveti veti primi ban permanent !
    12.Nu aveti voie sa folositi CFG-uri ( bhop aim et.c)
    13.Pe Harti Mici Gen (de_dust2_long sau fy_snow - nu este cazul ) AWP Sau Scutu Este Strict Interzis.

# Va recomandam:

1. Sa vizititati din cand in cand aceasta sectiune. Pot aparea reguli noi sau modificate !
    2. Sa va sustineti punctul de vedere de fiecare data cand aveti dreptate. Doar asa putem creste impreuna !
    3. Sa evitati folosirea de skin-uri exagerate ale armelor sau ale jucatorilor.
    In unele cazuri, aceste exagerari vor duce la ban permanent. Mai bine folositi skin-urile default !
    4. Sa va verificati config-ul din cand in cand, deoarece s-ar putea ca un alt server sa puna un bind cu o reclama
    pe o tasta si sa va mirati ca luati ban permanent pentru reclama !
    5. Sa participati cat de mult puteti la discutiile de pe forum !
    6. Sa va inregistrati pe forum si sa fiti activi pe el,aceasta o sa va trebuiasca daca vreti admin.

Acum este: Sam Mai 26, 2018 11:39 am